La Plagne is een bijzonder mooi en gevarieerd skigebied. In dit skiparadijs liggen tien totaal verschillende dorpjes, die door perfecte pistes en een uitgekiend liftensysteem uitstekend met elkaar zijn verbonden. Weidse sneeuwvelden, grillige rotsmassieven, steile couloirs en vriendelijk glooiende bossen herbergen meer dan 200 km piste. Zo’n 88 liften ontsluiten een gebied, variërend van de 3250 m hoge Bellecôte-gletsjer, tot het op 1250 m in de bossen verscholen dorpje Montchavin. De skimogelijkheden voor zowel beginners als gevorderden zijn ronduit geweldig te noemen.
Belle Plagne ligt zeer gunstig in het skigebied van La Plagne. Vanuit het dorp kunt u de cabinelift nemen die rechtstreeks naar Roche de Mio (2700 m) gaat. Een echte aanrader, want van daaruit kunt u een onvergetelijke afdaling maken helemaal tot aan Champagny-en-Vanoise (1250 m) toe! U kunt kiezen uit een skipas voor het hele skigebied van Paradiski of alleen voor het gebied van La Plagne. Klik hier voor de website van dit skigebied.
Blauwe pistes: 166 km
Rode pistes: 165 km
Zwarte pistes: 94 km Op vakantie naar dit skigebied? Reserveer dan nu alvast uw materiaal met 40% korting! Kies het skigebied uit waar je heen wilt door op 1 van onderstaande links te klikken.